Misyon ve Vizyonumuz

Olympus Fitness Gym Sitemize Hoş Geldiniz...

Olympus Fitness Gym  1995’ten beri faaliyette olan ve  2009`da  Maltepe merkezde yeni yerinde tamamen yenilenmiş olarak 450 metre karelik alanda hizmet vermektedir. Fitness-vücut geliştirme-kilo alma-kilo verme ve kardiovasküler  çalışmalarıyla faaliyet göstermektedir.
Keyifli saatler geçireceğiniz zorlu iş hayatında yıpranan, şehrin karmaşasında yorulan bedeninizi ve ruhunuzu ödüllendirmek için. yepyeni bir spor mekanı Spor Merkezimiz Maltepe merkezde olduğundan  ulaşım çok rahattır ,  E.5 karayoluna  5 dakika, sahil yoluna 3 dakika uzaklıktadır.

 

Sporun Faydalar

Spor yapmak, doğru ve yeterli miktarda solunum yapabilme yetisini güçlendirir. Spor sırasında terlenmesi sonucunda vücut toksinlerinden arınır. Spor yaparak yaşlılık etkilerinin çok daha az hissedilir olması sağlanabilir. Spor sonucunda cilde ve saç derisine kan pompalanarak cilt daha genç ve sağlıklı bir görünüm kazanır. Spor yapan insanların metabolizması daha güçlü olur, daha zor hastalanır ve daha hızlı iyileşme gösterirler. Spor yapan insanın beslenme dengesi de düzelir. Buna istinaden şişmansa kilo verir, zayıfsa kilo alır. Bilinen en sağlıklı kilo alma ve kilo verme yöntemi spordur.

Sporun etkileri sadece fizyolojik değildir. Spor yapan kişiler daha az stres yaşar ve psikolojik olarak rahatlama gösterirler. Spor, denge ve gücü artırır. Bu etkileri ile de günlük hatta fazlasıyla hissedilir faydaları mevcuttur.